Молодь громади зустрілася з учасниками Революції Гідності

21 Листопада 2021, 18:36

Революція Гідності – подія, яка розділила українську історію на «до» і «після», залишивши слід у серцях українців. 21 листопада 2013 року в Україні почалося народне повстання, що спершу отримало назву Євромайдан, а потім його стали називати Революцією Гідності.

Протестуючи проти відмови тодішньої влади здійснювати курс на євроінтеграцію, а також засуджуючи репресії силовиків проти народу, протестувальники протягом кількох місяців перебували на Майдані Незалежності в Києві, який став головним осередком всеукраїнського протесту.

Серед активних учасників Революції Гідності були і жителі Новоград-Волинської міської територіальної громади. Який слід революція залишили в спогадах і в житті людей обговорили під час зустрічі з молоддю громади, участь у якій взяли заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та директор міського Молодіжного центру, учасник Революції Гідності Володимир Ліберда.

У великій залі Будинку рад близько двох годин лунали розповіді свідків майдану та ветеранів АТО. Серед запрошених були: учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності, голова Новоград-Волинського міськрайонного осередку Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича Віктор Бусленко, учасник Революції Гідності Володимир Єнжиєвський та учасник Революції Гідності, ветеран АТО Руслан Савчук.

«Події зими 2013-2014 років дали змогу зрозуміти, що в Україні є люди, які здатні змінити вектор розвитку держави на краще. Тоді кожен усвідомив, що в єдності наша сила, і якщо ми не збережемо свою країну, то ніхто її зберегти не зможе», – зазначив Віктор Бусленко.

Молодь ставила запитання про те, що з тих подій закарбувалося в пам’яті та вразило на все життя, страхи та переживання, переломні моменти та про рішення боронити незалежність рідної землі на Сході країни.

Також своїми спогадами тих подій поділилась заступник міського голови Наталія Борис та побажала присутнім міцного здоров’я, віри у себе та власні сили: «Ви активна та патріотична молодь, яка творить історію. Йдіть лише вперед, адже від кожного з вас залежить яким буде наше завтра, яким буде майбутнє України».

Організатор зустрічі: міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія