Молодь міста прийняла участь у заході з фінансової грамотності

16 Листопада 2017, 1:07

Гроші – це паперова купюра чи великі можливості? Все залежить від того, як ми сприймаємо це поняття. Нещодавно, у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності у конференц-залі міського Молодіжного центру відбувся навчально-просвітницький захід для молоді міста, де ми спробували розібратись, яку роль відіграють гроші у житті молодої людини.

Ведучою заходу стала учасниця молодіжного патріотичного клубу «Відродження», економіст за освітою Наталія Порошина. Молоді люди під час міні-лекції дізналися, які бувають методики заощадження коштів, а завдяки практичним вправам та інсценізаціям типових ситуацій навчились керувати своїм бюджетом та набули нових навичок з заощадження коштів. Також молоді люди дізналися багато нового про фінансове шахрайство та навчилися як захистити себе від фінансових та кібер-шахраїв.

Молодь була активною у обговореннях, завзято брала участь у практичних вправах. Наприкінці заходу всі поділилися своїми враженнями і більшість з учасників зазначили, що гроші – це великі можливості тільки тоді, коли вмієш ними правильно розпоряджатися.

 

Олександра Радчук,

директор міського Молодіжного центру

 

Чат-бот Гаряча лінія