Молодь Новограда-Волинського взяла участь у найбільшій в Україні тереновій грі «Гурби-Антонівці»

12 Травня 2021, 8:39

День пам’яті та примирення молодь Новограда-Волинського провела активно. З 7 по 10 травня на Тернопільщині відбулась найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці».

За сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради команда з Новоград-Волинщини прийняла активну участь в теренівці. Разом з учасниками в грі брав участь директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда.

Гра проходила в лісі, між селами Гурби й Антонівці, на місці найбільшого бою УПА та загонів НКВС. В грі приймали участь молоді люди з всієї України віком від 18 до 30 років. Умови гри дуже прості: гравці поділяються на дві команди (курені) жовтих (левів) та червоних(вовків). В кожного учасника на руці є пов’язка – це його «життя», задача кожного учасника зірвати пов’язку з суперника та таким чином «вбити» його. Також важливо знайти «ворожий» прапор. Команда наших земляків проявила себе як одна з найдисциплінованіших та активних учасників гри.

Висловлюємо подяку організаторам гри громадській організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК), Міністерству молоді та спорту України, Тернопільській обласній державній адміністрації.

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія