Моніторинговий візит проєкту USAID «ГОВЕРЛА» до Звягеля

11 Квітня 2024, 16:20

9 квітня в Звягельській міській територіальній громаді перебувала з моніторинговим візитом делегація від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», з яким наша громада перебуває у партнерських відносинах.

Учасники делегації: міські, селищні,. сільські голови та представники виконавчих органів громад Житомирської області, представники Житомирської ОВА та ДСНС Житомирської області, команда Житомирського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідували громади Житомирської та Рівненської областей з метою обміну досвідом щодо розбудови систем реагування на надзвичайні ситуації.
У Звягелі гості зустрілися та поспілкувалися із представниками добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади. До зустрічі також долучилися заступниця міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля та т.в.о. начальника відділу цивільного захисту Руслан Кирилюк.
Моніторинговий візит відбувся аби надати можливість громадам-учасницям запозичити досвід успішних практик, зокрема у Звягелі, дослідити виклики, які виникають у сфері реагування на надзвичайні ситуації, зрозуміти взаємодію між ДСНС, ОМС та іншими учасниками системи реагування на надзвичайні ситуації та визначити подальші кроки для створення систем реагування.
Нагадуємо, що наразі у Звягельській громаді функціонує добровільне формування цивільного захисту, утворене виконавчим комітетом міської ради, і є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт, а саме:
– поверхневий розбір завалів, розчистка маршрутів руху техніки (за наявності необхідного обладнання i створення безпечних умов);
– виконання заходів щодо забезпечення постраждалого населення (розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання (обігріву).
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» неодноразово надавав різноманітне обладнання та устаткування, техніку для роботи нашого добровільного формування цивільного захисту.
Щиро дякуємо партнерам за співпрацю.

Продовжуємо спільно працювати на благо Звягельської громади.

Чат-бот Гаряча лінія