Може кожен!

15 Березня 2024, 12:19

Це – перший відеоролик з серії «Може кожен!» у рамках рекрутингової компанії 93-ї бригади «Холодний Яр». Власне, гасло «Може кожен!» покликано підкреслити, що твоя цивільна професія – це потужна зброя для війська. Неважливо ким ти був у мирному житті – кухарем, механіком, лікарем, будівельником чи трактористом – твої навички, вміння та досвід будуть максимально враховані при опануванні твоєї військової професії.

Саме зараз ти маєш унікальну можливість стати на захист своєї країни, обравши військову спеціальність, що максимально відповідає твоїм навичкам та вмінням у цивільному житті. Не чекай – обирай!

Отримати вичерпну інформацію стосовно актуальних вакансій та можливості долучитися до легендарних “Холодноярців” можна на сайті бригади
https://www.93ombr.army/ 

P.S. Якщо хтось подумав, що герой цього відео – актор, то він помиляється. На цих кадрах – воїн-холодноярівець з позивним «Старк». У цивільному житті він був водієм сільськогосподарської техніки, а нині захищає Україну від окупантів у танковому батальйоні. Героями й наступних серій будуть саме військовослужбовці 93-ї бригади «Холодний Яр», які своїм прикладом демонструють: у надскладний час для України потрібно не чекати, а діяти.

Чат-бот Гаряча лінія