Ми працюємо для дітей та сімей із дітьми

29 Березня 2024, 13:56

В нашій громаді стартував ще один важливий проєкт, до якого ми раді долучитися! “Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми” покликаний посилити громади у наданні якісних і сталих соціальних послуг.

Проєкт впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з Українською мережею за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія”- коодинаторкою, якого в нашій громаді є Катерина Кармазіна-Абубакарова
Найперше, що ми хочемо досягнути у проєкті – це розвиток і покращення якості послуг у громаді, – щоб дорослі могли піклуватися про дітей в будь-якій ситуації, з якими б труднощами вони не стикалися.
В межах проєкту для сімей із дітьми створять нові послуги та покращать вже впроваджені соціальні послуги:
– соціальний супровід альтернативних форм виховання (ПС/ ДБСТ, опіка, піклування);
– денний догляд для дітей з інвалідністю;
– кризове втручання;
– медіація;
– розвиток батьківських компетенцій;
– психосоціальна підтримка;
– підхід соціальні виплати + соціальні послуги.
Планують також провести картування послуг, тобто створити єдину мапу всіх послуг для сімей з дітьми — соціальних, юридичних, освітніх, медичних… Фахівці, що надаватимуть такі послуги, підвищать свою професійну спроможність, здобудуть нові знання і навички.

Попереду — багато навчання й експертної роботи.

Сподіваємось, результатом стане поява нових або покращених послуг для сімей з дітьми. Це перші кроки у великій реформі, яка називається “Better care” (“Кращий догляд для кожної дитини”), що передбачає надання соціальних послуг задля того, щоб діти зростали у сім’ї”.

УСЗН Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія