Ми – сильні: тато – на фронті, я і мама – у спорті!

2 Жовтня 2023, 9:04

До Дня захисників і захисниць України за ініціативи Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради 30 жовтня на міському стадіоні Авангард відбулися спортивні перегони «Ми – сильні: тато – на фронті, я і мама – у спорті!».

Змагання проводились між рідними військослужбовців – командами закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади. Участь у змаганнях брали дружини військових з дітьми, а також долучився до спортивного заходу і тато учня – захисник України.

Участь у змаганнях взяли 12 сімей:
1- сімʼя Весельських
2- сімʼя Ранджебі
3- сімʼя Прунь
4- сімʼя Жеків
5- сімʼя Романчуків
6- сімʼя Ясевір
7- сімʼя Кучер
8- сімʼя Подейко
9- сімʼя Матвеєвих
10- сімʼя Шевчуків
11- сімʼя Дубінчуків
12- сімʼя Пустовід

Привітали учасників заходу т.в.о начальника управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Тетяна Кравчук та директор Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв.

Всі учасники змагань отримали цінні подарунки.

Дуже важливо у той час, коли захисники і захисниці тримають оборону країни на фронті, на кордонах, бути сильними тут, у тилу, єднатися, підтримувати наші Збройні Сили, показувати сім’ям військових, що ми разом з ними хвилюємося за наших героїв, молимося за них, бажаємо їм сили і витримки, чекаємо їх повернення додому, всі разом віримо у Перемогу!

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель
міський Центр фізичного здоров’я населення Cпорт для всіх

Чат-бот Гаряча лінія