На 84 засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

13 Листопада 2019, 17:08

13 листопада у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко (розпорядження міського голови від 04.09.2019 №422(к)) відбулося 84 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 18 членів виконавчого комітету із 22, які затверджені рішенням міської ради.

На початку засідання головуюча вручила посвідчення заступнику начальника штабу військової частини А0409 Олексію Онищенку, який рішенням міської ради 31 жовтня введений у склад виконавчого комітету.

Також Оксана Василівна повідомила, що розпорядженням від 07.11.2019 № 532(к) призначено Миколу Борісова на посаду директора комунального підприємства „Шляхрембуд“ міської ради з 07 листопада та затверджено контракт на термін з 07.11.2019 по 06.11.2020.

У ході чергового засідання виконавчого комітету було розглянуто та прийнято 14 рішень. Зокрема, відповідними рішеннями надано разову грошову допомогу: 5 учасникам АТО, ООС та членам їх сімей загальною сумою 10 тис. грн.; 64 особам на дорого вартісне лікування загальною сумою 287 тис. 500 грн.; 38 особам в зв’язку з обставинами, в тому числі і у зв’язку із необхідністю встановлення індивідуального опалення, загальною сумою 248 тис. грн.

Окремим рішенням виконавчого комітету посадових осіб служби у справах дітей управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради уповноважено складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 5, 6 статті 184, статті 18850 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, рішенням виконавчого комітету від 13.11.2019 №1094 надано дозвіл на здійснення автобусних пасажирських перевезень в звичайному режимі руху за маршрутом №12 „Новоград-Волинський – Майстрів“ на період з 14.11.2019 року до 13.11.2020 року перевізнику ФОП Петруку Б.М.
Перевезення пільгових категорій громадян є обов’язковим.
Цим же рішенням затверджено розклад руху зазначеного автобусного маршруту:
Новоград-Волинський – Майстрів
07:10 – 07:40
15:20 – 15:50
18:00 – 18:30
Як зазначив т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександр Мельник, автобус курсуватиме від Будинку офіцерів по вул. Житомирська та Корецьке шосе до центру с. Майстрів.

Також прийнято рішення «Про виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою придбання житла». Як зазначила директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, на одному з попередніх засідань виконавчого комітету було сформовано потребу на забезпечення двох осіб з числа дітей-сиріт грошовою компенсацією для придбання житла. Відтак, відповідне подання було подано на розгляд обласної комісії. Рішенням Житомирської обласної ради на 2019 рік затверджено субвенцію з державного бюджету місту Новограду-Волинському на вищезазначені потреби в сумі 645 792 грн. в розрахунку на двох осіб згідно з черговістю перебування на квартирному обліку. Отож, члени виконавчого комітету міської ради погодили департаменту праці та соціального захисту населення міської ради забезпечити виплату грошової компенсації на придбання житла у сумі по 322 896 грн. для двох осіб з числа дітей-сиріт. На протязі одного року зазначені особи мають право на використання коштів для придбання власного житла в межах області.

Ще ряд питань, які було погоджено на засіданні, стосувалися поточних питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, захисту прав та законних інтересів дитини, захисту житлових і майнових прав дітей, поточного будівництва, тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності, оренди майна комунальної власності, квартирних та житлово-квартирних питань.

Наприкінці засідання на запит члена виконавчого комітету міської ради Олега Годуна, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак проінформував, що у 2019 році до травмпункту міськрай ТМО звернулося 98 осіб щодо покусів собак, у тому числі 24 особи з приводу покусів безпритульними собаками. А також повідомив, що міськрай ТМО забезпечено відповідними вакцинами.

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук поінформував, що завдяки волонтерам ТОВ «4 лапи» та працівникам КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» у 2019 році було стерилізовано 113 собак, «Першою приватною амбулаторією VetVeles» стерилізовано 15 собак, та ще 5 собак – КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс». Для порівняння, у 2018 році було стерилізовано 43 собаки. Управлінням вивчається досвіт інших міст та робота у даному напрямку продовжується. У разі агресивної поведінки тварин для їх відлову та перевезення до притулку необхідно повідомити управління ЖКГЕ та КВ міської ради (тел.: 2-13-32) або ж КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» (тел.: 0995556220).

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради планується провести 11 грудня.

 

Чат-бот Гаряча лінія