На 95 засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

8 Липня 2020, 13:16

8 липня в.о. міського голови Оксана Гвозденко (розпорядження від 06.07.2020 №266(к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови») провела чергове 95 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконкому.

На початку засідання було вручено посвідчення члена виконавчого комітету міської ради виконуючій обов’язки старости Гульського старостинського округу Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади Ларисі Добровольській (рішення міської ради від 07.06.2018 №516).

Також головуюча на засіданні проінформувала про ситуацію щодо захоронення твердих побутових відходів на полігоні ТПВ в урочищі Ржатківка (https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/12716/schodo-zahoronennya-tverdih-pobutovih-vidhodiv-na-poligoni-tpv-v-urochischi-rzhatkivka). Оксана Василівна зазначила, що є рішення міської ради від 30.04.2020 року №939, яким було зобов’язано орендаря земельної ділянки на вул.Борисова, 4 в десятиденний термін очистити територію зазначеної земельної ділянки від сміття та вивезти його за межі міської ОТГ. А також протокольне доручення пленарного засідання позачергової 42-ї сесії міської ради комунальному підприємству «Шляхрембуд» міської ради щодо необхідності розірвання з 30 квітня договорів про надання послуг на захоронення ТПВ, укладених з ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ». Тому прийняти несанкціонований скид сміття, завезений з м.Львова, місцевий полігон не може. Вирішується питання щодо розірвання зазначених договорів. З 14 липня розпочинаються засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного 45-ї сесії міської ради, де депутатам буде представлено пропозиції щодо вирішення ситуації, яка склалася.

Загалом на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 16 питань та заслухано інформації про заборгованість зі сплати земельного податку і орендної плати за землю до бюджету міської ОТГ.

Відтак, затверджено потребу щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету міської ОТГ для призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою придбання житла, яка складає 15 млн. 062 тис. 513 грн. для призначення грошової компенсації 43 особам. Як зазначила директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, дане рішення, яким також затверджено протокол засідання відповідної комісії від 06.07.2020 №1, буде направлено до обласної комісії.

Ще одним рішенням виконавчий комітет міської ради вирішив звернутися до Житомирської ОДА з проханням підняти клопотання перед Президентом України про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Тамарі Ященко, матері п’яти дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей.

Також рішенням виконавчого комітету доповнено перелік адміністративних послуг новим пунктом «єМалятко». Відтак, через Центр надання адміністративних послуг міської ради розпочато процес впровадження комплексної програми, що дозволить спростити процедуру отримання послуг пов’язаних з народженням дитини.

Крім того, затверджено Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті міської ради, затверджено склад та Положення про постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення, внесено зміни до складу комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради.

Розглянули і ряд поточних питань: про надання разової грошової допомоги учасникам АТО, ООС та членам їх сімей, на лікування та в зв’язку з обставинами, про затвердження висновків опіки і піклування, про захист прав та законних інтересів дітей, захист житлових і майнових прав дітей, про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті, про містобудівну діяльність, про квартирні питання тощо.

Онлайн-трансляцію засідання можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/6quosjfBzrU.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія