На апаратній нараді сплановано роботу на поточний тиждень

10 Серпня 2020, 16:47

10 серпня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради. В рамках нарад було заслухано інформацію керівників самостійних управлінь щодо використання коштів на капітальні видатки планових призначень, звіти щодо виконання ними доручень та сплановано роботу протягом поточного тижня.

Спершу директор КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісєєв доповів стосовно виконання поставлених минулого тижня завдань. Зокрема, викошена трава на вулицях Гоголя, Шевченка та Чернишевського, частині вулиць Житомирська та Леваневського. Щодо останньої вулиці, сьогодні продовжуються роботи з косіння трави вздовж дороги, а також ділянки, де раніше розміщувалася стара школа №7.

Крім того, на 95 % очищено від сміття територію кладовища на вул. Чехова. Протягом поточного тижня вивозитиметься сміття з кладовищ у мікрорайоні «Дружба». Задля уникнення в подальшому захаращення кладовищ, керівнику комунального підприємства запропоновано розглянути можливість передачі утримувачу кладовища косарки та придбання за рахунок управління ЖКГЕ та КВ міської ради 9 металевих контейнерів для сміття для розміщення на виходах з цвинтаря.

Працівникам галузі житлово-комунального господарства доручено провести вирубку кущів та кронування дерев на розі вул. Герцена для підвищення безпеки дорожнього руху. Також Оксана Василівна вказала на необхідність очищення від хащ парку Перемоги та відпрацювання плану-схеми з прибирання парку культури і відпочинку.

Профінансовано капітальний ремонт даху будинку на вул. Гранітна, 18 та розпочато реалізацію проекту-переможця Бюджету участі «Відпочиваємо разом». Оголошені тендерні процедури з визначення виконавця робіт з проведення демонтажу будівель на вул. Надслучанська, 1 (колишній консервний завод) та капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Янки Купали.

Планується поточний ремонт оглядового майданчика поруч з Будинком офіцерів та німецького поховання на кладовищі на вул. Чехова. Визначено виконавця робіт (ТОВ Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс) з реконструкції приймального відділення міськрай ТМО (вартість робіт 7 млн. 535 тис. грн.). Тим часом, розпочато ремонти в Школі мистецтв, музеї родини Косачів та амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7, а також завершується капітальний ремонт в Палаці дітей та молоді та спортивній залі ЗОШ №3.

Варто наголосити, що наразі галузь освіти активно готується до початку нового навчального року. Так, в навчальних закладах проводяться роботи із забезпечення санітарно-гігієнічних норм та вживаються відповідні протиепідемічні заходи, щоби з 1 вересня для школярів відкрити двері.   

Крім того, в.о. міського голови Оксана Гвозденко запитала про якість водопровідної води, оскільки днями в мікрорайоні «Морське» вода мала жовте забарвлення. Оксані Василівні була надана відповідь, що наприкінці минулого тижня через зрізання дерев на вул. Ушакова, 15, було відключено підвищувальну насосну станцію (ПНС). Зважаючи на те, що водопровідні мережі міста зношені, вода отримує вторинне забруднення від існуючого осаду у водогоні. Таке забруднення можливе після виникнення гідроударів, аварійних ситуацій, ремонтних робіт на водопроводі (короткочасна зупинка і різке підвищення тиску). Саме зупинка ПНС стала причиною тимчасового забруднення води.  

Також протягом наради було проаналізовано використання коштів на капітальні видатки у 2020 році та доручено пришвидшити їх планове освоєння.   

 

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія