На базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулися фізкультурно-спортивні змагання «Спорт для всіх єднає студентів»

5 Грудня 2016, 6:32

22 листопада 2016 року на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму за сприянням Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», при підтримці управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, відбулися фізкультурно-спортивні змагання «Спорт для всіх єднає студентів», присвячені Міжнародному Дню студента. У змаганнях взяли участь студенти вищих навчальних закладів міста, а саме: медичний коледж, промислово-економічний технікум, економіко-гуманітарний коледж та професійне училище.

Привітальним словом свято студентів розпочав директор Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лещенко Володимир Віталійович. Програма змагань включала десять етапів, які складалися з десяти різноманітних естафет. Боротьба за лідерство у змаганнях проходила напружено але під веселу музику, тому всі учасники отримали неабияке задоволення від особистого вкладу в перемогу своєї команди. Тож перемогла дружба та як це буває по закінченню змагань, команди отримали грамоти та подарунки.

Вітаємо всіх учасників змагань!

 

Міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх“

 

Чат-бот Гаряча лінія