На базі Новограда-Волинського відбуваються тренування Національної молодіжної збірної України з карате

19 Жовтня 2017, 20:43

З 15 по 20 жовтня 2017 року на базі Новограда-Волинського відбуваються тренування Збірної України з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Найкращі спортсмени з усіх куточків України приїхали до нашого міста, адже Новоград-Волинський славиться не тільки хорошою спортивною базою, але й видатним тренером з карате. Це Корнійчук Петро Петрович, старший тренер молодіжної збірної команди України з карате, тренер з карате дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Петро Петрович виховав не одне покоління успішних спортсменів у Новограді-Волинському і поза його межами. До прикладу, Збірна України з карате серед кадетів, юніорів та молоді, в склад якої входять кадети та юніори, чемпіони Європи та України, цього року поповнилася новоград-волинцем – Олексієм Тростенюком.

Матеріально-технічна база ДЮСШ відповідає усім вимогам для гарної та ефективної підготовки каратистів до Чемпіонату світу, який відбудеться за тиждень в Іспанії. Крім, власне Збірної України з карате, до Новограда-Волинського приїхали тренери з Києва та Миколаєва. Протягом тижня найперспективніші спортсмени України інтенсивно тренувалися під керівництвом найкращих тренерів України.

Нещодавно карате зарахували до олімпійського виду спорту та й, в цілому, даний вид спорту перебуває на стадії значного розквіту в нашій країні в загалом та місті зокрема. Тому, з огляду на ефективне тренування Збірної України з карате серед кадетів, юніорів та молоді, прогнози щодо результатів українських каратистів на Чемпіонаті світу, доволі оптимістичні.

Між тим, щоби привітати спортсменів у Новограді-Волинському, на тренування Збірної України з карате серед кадетів, юніорів та молоді прийшли заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Петрівна Борис. Посадовці побажали каратистам невичерпної енергії, підвищення спортивної майстерності та волі до перемоги.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія