На базі відділення комплексної реабілітації Звягельської багатопрофільної лікарні відбувся тренінг

23 Квітня 2024, 11:23

20 квітня на базі відділення комплексної реабілітації Звягельської багатопрофільної лікарні відбувся тренінг за участі гостей з Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

Запрошені експерти поділилися знаннями з різних сфер реабілітаційної медицини. Особливу увагу приділили нейрореабілітації (відновлення після інсульту і травм головного мозку), ерготерапії (адаптації в побуті людей з функціональними порушеннями) та транспортуванню пацієнтів, що не можуть самостійно пересуватися.
Найкращі представники одного з передових закладів реабілітації поділилися своїм багаторічним досвідом зі спеціалістами нашого реабілітаційного відділення: лікарями, фізичними терапевтами, ерготерапевтами, медичними сестрами. Обговорили проблемні питання, висвітлили перспективи розвитку реабілітаційної медицини у Звягелі.
Одним з найцікавіших моментів заходу стало спільне заняття з пацієнтами відділення. В процесі навчання досвідчені експерти надали свої рекомендації для вдосконалення роботи мультидисциплінарної команди.
Досвід проведення подібних заходів для відділення комплексної реабілітації стає традицією, адже саморозвиток і вдосконалення підходу до своєї роботи є запорукою успішного відновлення наших пацієнтів.

Ми щодня працюємо для того, щоб ви почувались у безпеці в руках професіоналів.

Звягельська Багатопрофільна Лікарня

Відділ з питань охорони здоров’я Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія