На чергове засідання виконавчого комітету міської ради внесуть питання щодо затвердження адрес для здійснення виїзної (виносної) торгівлі на території міста

18 Вересня 2020, 15:25

18 вересня відбулося засідання комісії з організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг, яку утворено розпорядженням від 16.09.2020 №177(о) (https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/8976).

Засідання провів т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександр Мельник.

Попередньо, рішенням міської ради від 10.09.2020 №1014 було затверджено Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території Новоград-Волинської міської ОТГ (https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/8964). Зокрема, у Положенні визначено вимоги до розміщення і функціонування об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг, а також порядок оплати за провадження зазначеного виду діяльності.

Відтак, під час свого першого засідання члени комісії працювали над погодженням адрес для здійснення виїзної (виносної) торгівлі на території міста. На основі протоколу комісії буде розроблено відповідний проєкт рішення, який для затвердження буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Детально ознайомитися із переліком адрес можна буде після оприлюднення проєкту рішення на офіційному сайті міської ради.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія