На черговому засіданні адміністративної комісії

12 Лютого 2019, 20:36

12 лютого 2019 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання адміністративної комісії, що створена та діє при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради (голова комісії – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький).

Відповідно до Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради, затвердженого виконавчим комітетом міської ради від 27.01.16 № 55, діяльність комісії ґрунтується на принципах законності, охорони інтересів держави і особи, гласності, публічності, самостійності і незалежності у прийнятті рішень, об’єктивної істини, рівності учасників адміністративного процесу перед законом. Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її відповідно до законодавства, виконання винесеної постанови, а також причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень.

Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою відповідного до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Отож, під час чергового засідання було розглянуто 11 протоколів, 2 з яких стосувалися порушень правил благоустрою, 8 – завідомо неправдивого виклику поліції , 1 – продаж алкогольних напоїв неповнолітній особі.

За результатами засідання комісії накладено сім штрафів на суму від 51 грн. до 510 грн., три протоколи закрито згідно ст.22 КУпАП, один перенесено до з’ясування обставин справи на наступне засідання адміністративної комісії.

Зазначимо, що при вирішенні питання про накладання адміністративного стягнення адміністративна комісія розглядає його в межах, установлених відповідною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення та іншими актами, які передбачають відповідальність за адміністративні правопорушення. При накладанні стягнення адмінкомісія враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

 

Чат-бот Гаряча лінія