На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини

21 Липня 2021, 13:23

21 липня 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради. Нагадуємо, що на засідання комісії виносяться спірні питання, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей та потребують колегіального рішення.

Сьогодні під час засідання було розглянуто наступні питання:

– про влаштування малолітньої дитини до КУ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.

Питання влаштування дитини до закладу виникло на підставі того, що мати дитини не має постійного місця проживання, ніде не працює, зловживає алкогольними напоями, неналежним чином ставиться до виконання батьківських обов’язків. Дитина не забезпечена сезонним одягом та взуттям, жодного дня не відвідувала школу.

– про розгляд заяви матері малолітньої дитини щодо затвердження висновку служби у справах дітей міської ради щодо підтвердження місця проживання малолітньої доньки для її тимчасового виїзду за межі України.

– про розгляд протокольної ухвали Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо зобов’язання органу опіки та піклування Новоград-Волинської міської ради надати висновок про доцільність визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків після розірвання шлюбу.

Також було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія