На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради

14 Вересня 2016, 6:41

14 вересня 2016 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулося 17-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 16 членів виконкому.

На початку очільник міста проінформував присутніх про кадрові зміни, а також привітав іменинників.

В ході засідання було заслухано та обговорено питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Загалом 34 питання.

Зокрема, враховуючи збільшення кількості учнів початкової школи пільгових категорій, які відвідують групи продовженого дня, та виробничу необхідність у збільшенні штатної чисельності працівників навчальних закладів та інформаційно-методичного центру виконавчий комітет прийняв рішення про затвердження мережі та кількісних показників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів міста на 2016-2017 навчальний  рік.

Відповідними рішеннями виконавчого комітету міської ради надано: разову грошову допомогу 33 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 93 тис. гривень; разову грошову допомогу на лікування 297 особам на загальну суму у розмірі 161 900 гривень; разову грошову допомогу в зв’язку з обставинами 14 особам на загальну суму у розмірі 7 800 гривень.

Крім того, у зв’язку з початком нового навчального року в школі мистецтв міста, виконавчим комітетом було затверджено розміри батьківської оплати за навчання дітей в школі мистецтв міста та додаткової оплати на 2016-2017 навчальний рік, а також затверджено категорії дітей, які мають право на пільги з оплати за навчання.

За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення, а виконавцям надано відповідні доручення.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“. Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 28 вересня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія