На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

13 Червня 2019, 16:16

12 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів 74 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Новограда-Волинського, визволителя міста від нацистських загарбників, полковника у відставці Нечаєва Івана Федоровича, який 9 червня на 97-му році життя пішов у вічність.

Також було здійснено і приємну місію нагородження переможця конкурсу відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді». Відтак, очільник міста за перше місце у конкурсі вручив сертифікат на суму 5 тис. грн. учениці 8-А класу Ліцею №1 Ользі Чорній та її класному керівнику.

Загалом, на порядку денному засідання виконавчого комітету було розглянуто 23 питання.

Зокрема, відповідними рішеннями надано разову грошову допомогу: 6-ти учасникам АТО, ООС та членам їх сімей загальною сумою 19 тис. грн.; 32-м особам на дороговартісне лікування загальною сумою 126 тис. грн.; 12-ти особам в зв’язку з обставинами загальною сумою 40 тис. 500 грн., в тому числі 6-ти жителям села Майстрова Воля Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ у зв’язку із збитками внаслідок буревію.

Розглянувши проект рішення «Про окремі питання передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року», виконавчий комітет міської ради погодив визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської ОТГ.

Члени виконавчого комітету внесли доповнення у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.12.2018 №867 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування» ( регуляторний акт).

Зокрема, доповнення стосувалися ряду автобусних маршрутів, в тому числі запровадження нового маршруту №12 «Новоград-Волинський – Майстрів», який у разі проведення конкурсу курсуватиме щоденно (ранок – день – вечір), а також на пропозицію членів виконавчого комітету – коригування руху маршруту №7, який після проведення конкурсу розпочинатиме свій рух не від Будинку офіцерів, а з кінцевої зупинки мікрорайону «Дружба» («Дружба – Залізничний вокзал» (Центр, «Морське»)).

Також розглянули проект рішення «Про підсумки діяльності комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради за 2018 рік та затвердження їх фінансових планів на 2019 рік». Очільник міста озвучив намір щодо розірвання контрактів з керівниками КП міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ (начальник Алла Левицька) та КП „Шляхрембуд“ міської ради (директор Андрій Рассадін), у разі не усунення недоліків у їх роботі до 26 червня.

Крім того, міський голова на підставі акту службового розслідування (у складі якого працювали 17 осіб) за фактом неналежного утримання та експлуатації полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка від 04.06.2019 р., прийняв рішення та ознайомив членів виконавчого комітету з розпорядженнями міського голови від 12.06.2019 № 293(к) «Про оголошення догани Легенчуку А.В.», від 12.06.2019 № 294(к) «Про оголошення догани Богданчуку О.В.», від 12.06.2019 № 295(к) «Про оголошення догани Рассадіну А.О.» (оприлюднено на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Розпорядження міського голови»).

Ще одним рішенням, з метою подолання форм домашнього насильства, захисту прав членів сім’ї, створення умов для нормального розвитку й виховання дітей у сім’ї, здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, виконавчий комітет міської ради погодив створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. А також затвердив її склад та Положення.

Місце локації мобільної бригади – міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що знаходиться за адресою : м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 31. Контактні телефони, за якими можна повідомити про факти вчинення насильства та отримати консультацію (04141) 2-07-12, (04141) 2-16-85, (04141) 2-01-98.

Мобільна бригада здійснює виїзд відповідно до графіків виїздів або в екстрених випадках. Соціально-психологічна допомога постраждалій особі надається мобільною бригадою безоплатно.

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

 

Чат-бот Гаряча лінія