На честь Валерія Залужного: у Звягелі відбувся Всеукраїнський дитячий футбольний турнір

7 Липня 2023, 19:01

Впродовж 6-7 липня у Звягелі на честь Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з футболу серед дітей 2012 року народження.

Турнір організовано управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, управлінням освіти і науки Звягельської міської ради спільно з Житомирською обласною асоціацією футболу та Новоград-Волинською міською асоціацією футболу за ініціативою тренерів з футболу ДЮКФП Валерія Блізніченка та Руслана Скидана, підтриманою міським головою Миколою Боровцем.

До організації заходу долучилися багато меценатів та благодійників (про яких розповімо в окремому дописі).

Метою Всеукраїнського дитячого турніру з футболу є формування національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, подальшого розвитку футболу та підняття рівня масовості занять футболом як соціально корисного явища, підвищення спортивної майстерності учасників.

На турнір завітали 8 команд з різних регіонів України: Звягеля, Костопіля, Коростеня, Луцьку, Славути, Ізяслава, Житомира, Острога.

У запеклій, але дружній боротьбі

1 місце виборола команда «Адреналін» (Луцьк)

2 місце – команда ДЮСШ (Костопіль)

3 місце – команда «МАЛ» (Коростень).

Звання кращий нападник турніру отримав – Полюхович Станіслав, ДЮСШ (Костопіль).

Кращим захисником став – Андреєв Віталій,  «МАЛ» (Коростень).

Кращий воротар – Ткаченко Максим, «Адреналін» (Луцьк).

За результатами турніру кращий гравець – Плотницький Артем ДЮКФП (Звягель).

Всі учасники отримали грамоти, пам’ятні подарунки та фото на згадку. Переможцям дісталися дипломи, медалі, сувеніри, Кубки Звягельської міської ради та особливо цінні подарунки – Кубки від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного з його автографом. Житомирська обласна асоціація футболу подарувала командам футбольні м’ячі.

Символічно, що цей турнір приурочений до 50-ти річного ювілею В.Ф. Залужного, нашого славетного земляка, та проводиться з його особистої згоди і підтримки. 

Щира вдячність ЗСУ та «залізному генералу» за те, що боронять найцінніше – майбутнє дітей України.

Чат-бот Гаряча лінія