На міському пляжі відбувся щорічний турнір з пляжного волейболу серед родин громади

11 Липня 2022, 10:04

До Дня Родини, 09 липня на міському пляжі відбувся щорічний турнір з пляжного волейболу серед родин громади. У змаганнях взяли участь команди, які складались з гравців, які є родичами між собою. Цього року до змагань долучилося аж 24 родини, як з нашої територіальної громади, так і з сусідніх.

Відкривали турнір хореографічний колектив «Angeldance» (керівник Тетяна Волинець, хореограф Анастасія Мельник). З вітальним словом виступили директор ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Дмитро Пісоцький, голова федерації волейболу міста Володимир Музичук та головний суддя змагань, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Михайло Олендер.

«Популяризація та масовість пляжного волейболу у нашому місті вражає, все це завдяки відкриттю відділення в нашій ДЮСШ та  майданчикам, які з’явилися на територіїї міста, на яких постійно грають, як діти, так і дорослі», – зазначив Володимир Музичук, під час своєї промови.

Переможцями турніру стала родина Музичуків (тато і син), за крок до перемоги зупинилася родина Лопатюків (тато і син), третє місце виборола родина Павлюків (чоловік та дружина).

Спонсором, як цього турніру так і минулого до Дня Конституції, став Владислав Шимчук.

ДЮСШ імені В П Єрмакова м. Новоград-Волинський

Чат-бот Гаряча лінія