На минулому тижні міський голова Микола Боровець провів особистий прийом громадян

31 Липня 2023, 15:36

До міського голови звернулися батьки дітей, які отримують послуги в Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, щодо врегулювання питання розташування реабілітаційного центру. Батьки зауважували, що центр розташовується у віддаленому від центру районі, графік роботи міського транспорту є не досить зручним. При цьому в самому приміщенні центру просторо, двері та коридори широкі, що дає можливість пересуватися на інвалідному візку.

За результатами звернення буде напрацьовано вирішення питання доїзду дітей з усіх мікрорайонів міста до реабілітаційного центру на вул.Відродження, 6. Наразі, до реабілітаційного центру щогодинно курсує автобус за маршрутом №7 та розпочав свою роботу спеціалізований автомобіль, подарований Звягельській громаді громадською організацією Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij/Swjahel e.V.A
Міський голова зазначив, що, враховуючи протокольні доручення, висловлені депутатами під час тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання, видано розпорядження про створення робочої групи з вивчення питання стосовно розміщення Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Звягельської міської ради. Також планується вивчити питання щодо розміщення реабілітаційного центру з денним стаціонаром. Найближчим часом, за результатами проведеної роботи, на базі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю сплановано організувати буде організовано зустріч міського голови Миколи Боровця з батьками дітей. Про це детально буде поінформовано згодом.

Також під час прийому розглянули питання впровадження електронного квитка на проїзд у міському транспорті та можливе впровадження електронної картки мешканця Звягеля.

Чат-бот Гаряча лінія