На нараді обговорили дотримання карантинних та санітарних вимог в частині маскового режиму та проведення вакцинації

14 Вересня 2021, 14:23

14 вересня відбулася нарада щодо дотримання карантинних та санітарних вимог в частині маскового режиму та проведення вакцинації з перевізникам, які здійснюють пасажирські перевезення на території громади, керівниками ринків, регіональних залізничного вокзалу та автовокзалу. Адже особливо важливо дотримуватись карантинних вимог в місцях масового скупчення населення.

Під час наради зазначалося, що під час «зеленого» рівня епідемічної ситуації в Україні не припиняли діяти вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема, масковий режим в громадських місцях та приміщеннях; дотримання дистанції; самовільне залишення місця самоізоляції тощо.

Як зазначив головний спеціаліст відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Олександр Іванов, «важливо розуміти, що єдиний шанс уникнути росту захворюваності – це дотримання протиепідемічних заходів та вакцинація. Якщо ми цього не зробимо, то, на жаль, знову перейдемо до «жовтої» чи «червоної» епідеміологічної зони, зайдемо у новий локдаун. Від кожного з нас залежить, чи вдасться нам уникнути посилення протиепідемічних норм, вимушеного закриття установ, закладів тощо».

Наголошувалося, що в громаді продовжили свою роботу мобільні групи з питань запобігання занесенню і поширенню COVID-19. В першу чергу, проводиться превентивна, роз’яснювальна робота, контролюється дотримання протиепідемічних заходів, маскового режиму та дистанції. А також проводять інформування про необхідність вакцинації.

«Вже найближчим часом очікується черговий сплеск захворювання на COVID-19. Дуже важливо, щоб працівники закладів обслуговування населення, торгівельних мереж, ринків, перевізники були щепленими від коронавірусу», – зауважила начальник відділу охорони здоров’я та медичного обслуговування населення міської ради Алла Боришкевич. – Важливо доносити до людей фахову інформацію, тому, якщо це необхідно, медичні працівники будуть проводити роз’яснювальну роботу і в трудових колективах. Вакцинація дає змогу уникнути важкого перебігу захворювання на коронавірус і є важливою складовою для подолання пандемії та необхідним кроком для збереження життя і здоров’я: свого і оточуючих».

Про вимоги щодо дотримання протиепідемічних заходів поінформували начальник Новоград–Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Коваль та заступник начальника сектору превенції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Михайло Мосцицький.

Присутні на нараді спланували подальші спільні кроки та обмінялися думками стосовно заходів щодо недопущення погіршення епідситуації в громаді.

 

Чат-бот Гаряча лінія