На оперативній та апаратній нарадах сплановано роботу на поточний тиждень

21 Вересня 2020, 15:23

21 вересня відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, у ході яких під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко було опрацьовано ряд робочих питань щодо життєзабезпечення громади.

Відтак, було поінформовано, що 23 вересня о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад відбудеться позачергова 47 сесія міської ради сьомого скликання. На засіданні розглянуть питання про внесення змін до бюджету міської ОТГ на 2020 рік та виділення коштів на співфінансування капітального ремонту доріг вулиць Надслучанської, Соборності та площі Лесі Українки. А також, відповідно до звернення частини депутатів, питання стосовно Новоград-Волинської філії комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради.

Крім того, було зазначено, що 15 вересня Верховна Рада України внесла зміни до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Прийнятий депутатами Закон скоротив термін оприлюднення проєктів рішень та рішень органів місцевого самоврядування рівно удвічі – з 20 до 10 робочих днів. Однак, так як законопроєкт ще не підписаний та не оприлюднений, поки що зміни не набрали чинності.

Обговорили і ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію. Із 14 вересня місто Новоград-Волинський віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Щотижня спостерігається зростання кількості хворих з підозрою на коронавірус. У хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 значно ускладнюється перебіг захворювання, який супроводжується пневмоніями (запаленням легенів). Детальніше про стан захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (21.09.2020) – https://info.nvrada.gov.ua/…/schodo-stanu…. З метою недопущення порушення карантинних умов щоденно мобільними групами проводяться рейди в супермаркетах міста, у закладах торгівлі, в непродовольчих магазинах міста тощо.

Загалом, в рамках нарад посадовці поінформували щодо виконаних ними за минулий тиждень доручень та колективно опрацювали ряд питань життєзабезпечення Новоград-Волинської міської ОТГ у галузях житлово-комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту тощо.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія