На особистому прийомі громадян

18 Червня 2019, 16:00

14 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щоп’ятничний особистий прийом громадян у каб. 1 міської ради.

Основні питання, з якими цього дня зверталися до очільника міста новоград-волинці, стосувалися проблем житлово-комунальної галузі та сприяння у дороговартісному оперативному лікуванні.

Зокрема, від жителів вулиці М. Вербицького надійшло колективне звернення (25 підписів) з приводу її асфальтування. Цьогоріч на ремонт тротуару на зазначеній вулиці спрямовано кошти міського бюджету, передбачені на виборчі округи. Напередодні відбулося зібрання жителів, які першочерговим вважають включення вулиці М. Вербицького до переліку доріг, ремонт на яких заплановано провести у поточному році. 

Також колективне звернення надійшло від приватних підприємців щодо налагодження власного виробництва сіті-лайтів з символікою міста та подальшим їх встановленням, експлуатацією і ремонтом, що дасть можливість висвітлювати свою продукцію виробникам та поповнювати місцевий бюджет.

Загалом, переважна більшість питань була вирішена під час прийому, за рештою визначено терміни виконання. Порушені під час прийому громадян питання будуть взяті на контроль та спрямовані у відповідні структурні підрозділи міської ради для вжиття необхідних заходів.

 

Чат-бот Гаряча лінія