На постійній комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин розглянули питання порядку денного засідання 14 сесії міської ради

19 Липня 2017, 0:48

Протягом цього тижня у міській раді проходитиме підготовка до чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Усі проекти, які включені до порядку денного сесії будуть максимально опрацьовуватись на депутатських комісіях.

Так, 17 липня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова – Остапчук О.Л.), на якій депутати попередньо обговорили питання порядку денного засідання 14-ї сесії та проекти рішень міської ради.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та начальники департаменту, управлінь і відділів міської ради.

З усіх питань прийняті відповідні рекомендації, внесено зауваження та висловлено думки щодо окремих проектів рішень. Усі пропозиції та доповнення оформлені протокольно та будуть враховані під час засідання другої погоджувальної ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія