На прийомі у міського голови

31 Травня 2019, 12:15

31 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян у каб. 1 міської ради.

Під час прийому, мешканці Новограда-Волинського зверталися до Віктора Леонідовича у пошуках допомоги та підтримки. Маючи позитивний досвід успішного вирішення питань після звернення до міського голови, громадяни ідуть на прийом до очільника міста подякувати за надану допомогу, а також просити сприяння у вирішенні нових проблем.

Відтак, цієї п’ятниці зі своїми зверненнями до очільника міста звернулися 9 новоград-волинців. Порушені на прийомі питання стосувалися переважно земельних відносин, в тому числі земельних спорів між сусідами, а також житлово-комунального господарства, надання матеріальної допомоги, оперативного лікування тощо.

За результатами розгляду порушених громадянами питань міський голова Віктор Весельський доручив керівникам структурних підрозділів міської ради опрацювати озвучені позиції та шляхи їх вирішення. Відтак наголосив на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.

Зазначимо, що прийом міського голови здійснюється щоп’ятниці. Також відповідно до розпорядження міського голови 21.09.2018 № 222(о) прийом громадян згідно графіку здійснюють заступники міського голови (http://novograd.osp-ua.info/?ch=1&fl=przastmiskgol), а також керівниками департаменту, управлінь та відділів міської ради (http://novograd.osp-ua.info/?ch=1&fl=prkerupr).

 

Чат-бот Гаряча лінія