На щотижневій апаратній нараді опрацювали питання щодо забезпечення життєдіяльності міської громади

25 Серпня 2020, 17:08

Щотижневу апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради 25 серпня в.о. міського голови Оксана Гвозденко розпочала із заходів, які цими вихідними були проведені у місті Новограді-Волинському та в с. Майстрова Воля з нагоди відзначення Дня Державного Прапора і 29-ї річниці Незалежності України.

За високий рівень організації урочистих та святкових заходів для різних вікових категорій населення Оксана Василівна висловила подяку колективам відділу культури і туризму міської ради, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, позашкільних закладів освіти, усім, хто долучився до належного відзначення головних національних свят нашої державності.

Так, 22 серпня, на території школи у селі Майстрова Воля відбувся святковий концерт художньої самодіяльності. 23 серпня у місті відбулися: урочиста церемонія підняття Державного Прапора на площі Лесі Українки, патріотичний заїзд на роликах з прапорами України центральною вулицею міста, молодіжно-спортивні заходи на території міського пляжу та відкриття інформаційної дошки в пам’ять про Максима Рильського на фасаді ліцею № 1 імені Лесі Українки.

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, відбулися відкриття нового приміщення центральної дитячої бібліотеки на вул. Замкова 3/6 та нової експозиції краєзнавчого музею.

Також вшанували загиблих в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України покладанням квітів до Меморіалу загиблим учасникам АТО та арки Героїв Небесної сотні, було проведено «Ігрове містечко» та родинні розваги у міському парку культури і відпочинку, показові виступи на правому березі річки Случ технічних гуртків з авіамоделізму Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Надвечір на території Фортеці відбулася концертна програма муніципального духового оркестру (керівник – Олег Гурбан), концерт «З Україною в серці» за участю аматорських колективів міста, неймовірно драйвовою музикою запалювали у серцях новоград-волинців вогонь справжнього року місцеві рок-гурти «Da Boom» та «Fireflies».  

Зокрема, було підкреслено, що заходи молодіжно-спортивного спрямування, які цьогоріч були організовані на території міського пляжу планується зробити традиційними.

Під час наради керівники виконавчих органів міської ради доповіли про роботу у своїх галузях. Також увагу було акцентовано на дотриманні виконавської дисципліни та вчасного виконання доручень.

Щодо галузі житлово-комунального господарства, як проінформував начальник управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександр Богданчук, за минулий тиждень виконані та профінансовані наступні об’єкти: капітальний ремонт мережі водопостачання житлового будинку по вул. Мякішева, капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Соборності, внески в статутний капітал КП «Новоград-Волинськжитлосервіс», капітальний ремонт внутрішньо квартальних проїздів біля буд. №1 на вул. Юрія Ковальського.

Крім того, з 04 вересня КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» відновлює роботу дільниці «Лазня» за адресою: провулок 2-й Медичний, 2. Графік роботи залишається незмінним: п’ятниця – з 14:00-20:00 год.; субота – з 10:00-20:00 год.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак повідомив, що розпочато реконструкцію приймального відділення КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», проводиться капітальний ремонт амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №7, підведено кисень в другу половину інфекційного відділення для дорослих міськрай ТМО.

Також Любомир Дутчак зазначив, що в Україні, в тому числі і в Житомирській області, спостерігається зростання кількості захворювання на коронавірус. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 13 хворих: 2 особи з м. Новограда-Волинського, решта з Ємільчинського та Баранівського районів . Загальний стан хворих на коронавірусну інфекцію від середнього до важкого ступеню. Одна хвора з Баранівського району перебуває в край важкому стані на штучній вентиляції легень.

Начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька наголосила, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 серпня 2020 року (Протокол №24), з 24 серпня для міста Новограда-Волинського встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Отож, на території міста діють обмеження, які відповідають «зеленому» та «жовтому» рівнях:

– перебування у громадських будівлях та громадському транспорті без масок;

– перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж кількість сидячих місць;

– проведення масових заходів з розрахунку більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

– робота кінотеатрів із наповненістю понад 50%;

– робота після 24:00 та до 7:00 год. розважальних заходів у закладах (нічних клубів), а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлень на винос;

– відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку;

– проведення масових заходів у закладах харчування у кількості більш як 20 осіб.

На наступному тижні розпочинається підготовка до 46-ї сесії міської ради. Із 31 серпня по 03 вересня проходитимуть засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 10 вересня.

У ході наради було наголошено на вчасному освоєнні коштів на капітальні видатки у поточному році. Попередньо інформаційний матеріал до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської ОТГ на 2020 рік» фінансовим управлінням буде опрацьовано з постійною комісією міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності 27 серпня.

Цього ж дня о 10:00 год. у великій залі Будинку рад міської ради відбудуться громадські слухання проєкту рішення міської ради «Про організацію виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади (регуляторний акт)».

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія