На території КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне-медичне об’єднання» відкрито автостоянку

18 Листопада 2021, 18:28

18 листопада 2021 року на території комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне-медичне об’єднання» було відкрито автостоянку.

Ініціатором проєкту став депутат міської ради Андрій Рассадін, який висунув пропозицію спрямувати кошти з міського бюджету, які передбачені на потреби виборчих округів – 200 тис. грн.

Також до розбудови долучились благодійники: Володимир Герус (ФОП), Сергій Маяцький (директор ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод») та Віталій Табалюк (директор ТОВ «Новоград-Волинські шляхи»).

На відкритті були присутні секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич, депутат міської ради Андрій Рассадін, директор ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод Сергій Маяцький, представники адміністрації та колективу медичного закладу.

Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис зазначив, що облаштування паркінгу вагомий крок для усунення стихійного паркування біля лікарні та висловив слова вдячності усім хто долучився, а саме депутатському корпусу міської ради та меценатам, які завжди допомагають у вирішенні питань.

Також Василь Борис продемонстрував хід виконання ремонтних робіт рентгенологічного кабінету в поліклініці консультативно-діагностичної допомоги хірургічного відділення, де має бути встановлений сучасний рентгенапарат та обладнання для урологічних досліджень.

Оглянуто рентгенодіагностичне відділення у поліклінічному корпусі. У одному із кабінетів вже функціонує сучасний рентгенологічний апарат, який суттєво допомагає діагностувати різні захворювання, зокрема пневмонію, яка виникає на фоні коронавірусної хвороби. Унікальність цього апарату – це наявність мобільної приставки, яку можна з легкістю переносити в будь-яке відділення лікарні та проводити дослідження, а також його висока роздільна здатність дає можливість зменшити в рази дози опромінення.

Відвідано відремонтовані кабінети для проведення мамографічного обстеження, де буде розміщуватись сучасний цифровий мамограф. Василь Борис зауважив, що функціонування цього кабінету є надзвичайно важливим на предмет виявлення раку молочної залози, оскільки саме цей вид онкології зберігає лідируюче місце серед онкологічних захворювань, і на жаль, дуже помолодшав.

Оглянуто умови функціонування нового кабінету денного стаціонару, де проводять забір матеріалу на дослідження та надають медичну допомогу пацієнтам, що знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Проаналізовано хід виконання ремонтних робіт у акушерсько-гінекологічного кабінеті у профілактичному відділенні.

Загалом у взаємодії міської влади, депутатського корпусу та адміністрації КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне-медичне об’єднання» створюються всі умови для якісного та комфортного отримання пацієнтами медичних послуг на всіх рівнях медичної допомоги.

 

Чат-бот Гаряча лінія