На вулицях Новограда-Волинського працює подрібнювач пеньків
![На вулицях Новограда-Волинського працює подрібнювач пеньків](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drs7kr9ie7210ndkmnnpn1k47aq.jpg)
Комунальники випробували новий подрібнювач на старих пнях на вулицях Героїв Майдану та Шевченка. Цей подрібнювач спроектовано таким чином, щоб леза могли точково заглибитись на глибину до 30 сантиметрів і вирізати пеньок не пошкодивши шар асфальту чи бруківки навколо. Це особливо актуально при роботах в центральній частині міста.
Подрібнювач пеньків знаходиться на балансі комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс», саме це підприємство займається озелененням міста.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради