На засіданні колегії управління освіти і науки міської ради обговорили результати моніторингу організації освітнього процесу в дистанційній формі в умовах воєнного стану

12 Травня 2022, 17:25

12 травня відбулося чергове засідання колегії управління освіти і науки міської ради в розширеному форматі за участі міського голови Миколи Боровця, заступника міського голови Наталії Борис та керівників закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до Закону України «Про освіту» (ст.24,66) засновник та уповноважені ним органи відповідають за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на певній території.

Розширений формат проведеного засідання визначався актуальністю розглянутого питання: результати моніторингу організації освітнього процесу в дистанційній формі в умовах воєнного стану: управлінський аспект.

Під час засідання здійснено детальний аналіз організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти громади, визначено позитивні та негативні аспекти роботи, розглянуто результати анкетування батьків, визначено узагальнені висновки та запропоновано рекомендації щодо покращення якості організації освітнього процесу адміністраціями закладів освіти.

Слід зазначити про те, що переважна кількість батьків визначає належний рівень організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти громади в умовах воєнного стану.

У підсумку, начальник управління Тетяна Ващук визначила, що питання організації дистанційного навчання залишається актуальним для сьогодення та потребує покращення. Саме тому, заплановано провести навчально-методичний семінар: «Комунікуємо, обмінюємося досвідом» щодо використання електронних освітніх платформ ЗЗСО громади.

 

Управління освіти і науки міської ради

Чат-бот Гаряча лінія