На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

12 Лютого 2021, 14:18

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, що проживають на території Новоград-Волинської міської ТГ, 12 лютого відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В рамках засідання членами комісії з’ясовані факти й обставини по кожному питанню порядку денного. Зокрема, розглянуто звернення Бердичівського професійного будівельного ліцею щодо сприяння у вирішенні питання про переведення неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, до іншого навчального закладу м. Новограда-Волинського.

Також обговорено ряд заяв щодо: визначення способів участі заявника у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином; надання погодження служби у справах дітей на влаштування (перебування) малолітніх осіб у Бердичівську та Коростишівську спеціальні школи Житомирської обласної ради; надання дозволу органу опіки та піклування при укладанні договору про поділ спадкового майна, тощо.

Крім того, опрацьовані питання: про неналежне виконання батьківських обов’язків; про взяття міським центром соціальних служб під соціальний супровід наступних сімей з дітьми; про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія