На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

19 Серпня 2020, 11:51

19 серпня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули заяви громадян про надання рішення органу опіки та піклування щодо доцільності влаштування дітей на цілодобове перебування до: Житомирської спеціалізованої школи-інтернату, Кмитівської спеціалізованої школи-інтернату та Коростишівської спеціалізованої школи-інтернату. Така необхідність викликана особливими потребами дітей у їх вихованні та навчанні, пов’язаними зі станом здоров’я. За результатами розгляду, звернення заявників були задоволені.

Також на розгляд членів комісії було винесено питання про доцільність позбавлення батьківських прав жительку міста стосовно її малолітнього сина. Дитина, долю якої вирішували на комісії, три роки проживає в обласному спеціалізованому будинку дитини. За весь цей час мати не цікавилася власним сином, не брала участі у його вихованні, відвідувала в спецустанові лише декілька разів, що є свідченням ухилення від виконання батьківських обов’язків. Разом з тим підтверджено факти, що жінка не має постійного місця проживання та працевлаштування, певний час вела аморальний спосіб життя, мала проблеми з законом, зловживала алкоголем. Детально розглянувши дане питання, члени комісії з питань захисту прав дитини погодили доцільність позбавлення батьківських прав одноголосно, зважаючи на пріоритет інтересів малолітньої дитини.

Окрім того, під час засідання переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія