На засіданні Комісії з питань захисту прав дитини

5 Серпня 2016, 3:20

4  серпня під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В.  відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 9 питань: про призначення опікуна над малолітньою дитиною; про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів впродовж року; про  перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про хід здійснення соціального супроводу  сімей з дітьми  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.

Під час засідання також розглянуто персональні справи 5-х батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Члени комісії проаналізували матеріали,  представлені службою у справах дітей міської ради та Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  і детально вивчили питання. Щодо однієї матері служба у справах дітей готуватиме висновок  про доцільність позбавлення батьківських прав відносно 2-х малолітніх дітей  для подальшого звернення до Новоград-Волинського міськрайонного суду.

Відповідно порядку денного,  членами комісії прийняті рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

Завідувачка сектору опіки, піклування та усиновлення

служби у справах дітей міської ради 

С.Ю.Шевчук

 

Чат-бот Гаряча лінія