На засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

5 Березня 2021, 16:27

березня під головування заступника міського голови Наталії Борис відбулося засідання координаційної ради з питань національна-патріотичного виховання дітей та молоді Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Під час засідання управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради прозвітувало щодо проведеної протягом минулого року роботи у сфері національно-патріотичного виховання. Зокрема, незважаючи на карантинні обмеження, все ж таки вдалося провести молодіжне спортивне містечко до Дня незалежності України, військово-патріотичний вишкіл для молоді «Повстанець імені Івана Трейка», збірна обласна команда Житомирської області за сприяння Новоград-Волинської міської ради вперше взяла участь у Всеукраїнській тереновій грі «Гурби-Антонівці» в Тернопільській області та інші.

Члени координаційної ради розглянули пропозиції щодо заходів в сфері національно-патріотичного виховання на 2021 рік. Зокрема, йшлося про необхідність організації більш тісної співпраці місцевого військового гарнізону із навчальними закладами. Запропоновано організувати розміщення державної символіки на будівлях, вулицях громади, що також сприятиме національно-патріотичному вихованню. Наразі триває розробка плану національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 рік, який остаточно розглядатиметься та затверджуватиметься на черговому засіданні координаційної ради.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія