На засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 43-ї сесії міської ради

1 Червня 2020, 16:22

1-го червня тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 43-ї сесії міської ради.

На початок засідання, яке проходило за участю заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та керівників виконавчих органів міської ради, прибуло 11 осіб із 17, які входять до складу погоджувальної ради.

Попередньо 28 питання порядку денного чергової сесії було розглянуто на засіданнях постійних комісій міської ради. Протокольні пропозиції до проектів рішень були узагальнені та надані членам погоджувальної ради і доповідачам.

Відтак, значну увагу було приділено питанню «Про внесення змін до бюджету Новограда-Волинської міської ОТГ на 2020 рік». Також ряд питань стосувалися розгляду проектів регуляторних актів щодо місцевих податків і зборів, галузей земельних відносин, охорони здоров’я, освіти, економіки, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства.

В ході обговорення, питання, які на постійних комісіях міської ради були погоджені без зауважень, запропоновано розглянути на пленарному засіданні за скороченою процедурою. До решти питань внесено ряд доповнень і пропозицій, та буде детально озвучено у сесійній залі.

З відеотрансляцією засідання погоджувальної ради можна ознайомитись за посиланням: https://youtu.be/enOtGubay70.

Пленарне засідання 43-ї сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 4 червня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад та транслюватиметься на YouTube-каналі міської ради (https://www.youtube.com/channel/UC0TF_Di3h6Wz-tZzcwTevyg) і по місцевому телебаченні.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія