На засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

13 Жовтня 2021, 14:09

В рамках підготовки до чергової п’ятнадцятої сесії міської ради 13 жовтня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку, яке провів голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих.

Проєкти рішень, що затверджуватимуться на черговій сесії, стосуються галузей житлово-комунального господарства, земельних відносин, соціального захисту, фізичної культури та спорту, освіти, культури тощо.

Членами комісії детально опрацьовано профільні питання сфери бюджету міської ТГ, зокрема щодо внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік. Заслухали звіт щодо виконання бюджету міської ТГ за 9 місяців поточного року.

Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, головні розпорядники коштів.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради, яка відбудеться 18 жовтня.

Остаточно проєкти рішень будуть затверджуватися під час пленарного засідання 21 жовтня 2021 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія