На засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

15 Липня 2020, 15:25

Під модеруванням голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян Андрія Рассадіна 15 липня  відбувся розгляд питань порядку денного 45-ї сесії міської ради сьомого скликання, що відбудеться 23 липня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.  

Участь у засіданні взяли члени постійної комісії, депутати міської ради Олександр Кармазін та Василь Юрків, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та головні розпорядники коштів бюджету міської ОТГ.

Депутати міської ради опрацювали інформаційні матеріали 34 проектів рішень, які планується затвердити на черговій сесії. Частина з переліку питань була погоджена депутатами міської ради для голосування на засіданні сесії за скороченою процедурою.

Під час засідання обговорили питання, що стосувалися сфери бюджету міської ОТГ, житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, культури тощо.

Зауваження та пропозиції членів постійної комісії зафіксовано протокольно. Зокрема, депутатами міської ради наголошено на необхідності виділення коштів на придбання обладнання (фігур) для будівництва скейт-парку.

Відеотрансляцію засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян можна переглянути за посиланням https://youtu.be/2OPKJGiNdwQ.    

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія