На засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян

14 Грудня 2021, 18:29

Під керівництвом голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Віктора Овдіюка 14 грудня відбувся розгляд питань порядку денного сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 23 грудня о 09:00 год у великій залі Будинку рад. 

Участь у засіданні комісії взяли заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов та головні розпорядники бюджетних коштів.

Депутати міської ради опрацювали інформаційні матеріали 55 проєктів рішень, які планується затвердити на черговій сесії. Частина з переліку питань була погоджена для голосування на засіданні сесії за скороченою процедурою.

Під час засідання обговорили питання, що стосувалися бюджету міської територіальної громади, а також галузей житлово-комунального господарства, земельних відносин, охорони здоров’я, освіти, фізичної культури та спорту, соціального захисту, культури тощо.

Зауваження та пропозиції членів постійної комісії зафіксовано протокольно та буде розглянуто під час засідання погоджувальної ради.

Детально ознайомитись із усіма проєктами рішень сімнадцятої сесії можна на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/gruden-2021-prmr/

 

 

Чат-бот Гаряча лінія