На засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

27 Травня 2019, 13:53

Відповідно до затвердженого графіку засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного 32-ї сесії міської ради сьомого скликання, 27 травня 2019 року депутат міської ради Олександр Остапчук провів засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

На засіданні комісії розглянули 23 питання порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 06 червня. Проекти рішень, що стосувалися профільних питань були попередньо опрацьовані членами комісії, під час зсідання у першій половині дня.

Розглядаючи питання «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів (регуляторний акт)»,  члени постійної комісії  внесли пропозицію зробити розмітку таких місць та здійснити відповідні заходи щодо контролю за перевізниками без належних дозволів. Крім того, запропонували внести на розгляд сесії питання про створення «Агенції міського економічного розвитку Новоград-Волинської міської ради».

Опрацьовуючи проекти рішень, які планується розглянути на черговій сесії міської ради, члени комісії вносили зауваження, уточнення та висловлювали свої думки з приводу кожного питання порядку денного. Питання, що не потребують додаткового обговорення, погодили до винесення на голосування під час засідання сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проектів рішень запропонували внести на обговорення у сесійну залу.

Усі пропозиції оформлено протокольно та буде враховано під час засідання погоджувальної ради 3 червня.

 

Чат-бот Гаряча лінія