На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

21 Лютого 2019, 18:41

Триває робота 30-ї сесії міської ради сьомого скликання. Впродовж тижня у конференц-залі міської ради проходять засідання профільних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Так, у другій половині дня, 21 лютого 2019 року, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Під час засідання члени комісії опрацювали 42 проекти рішень та 2 інформації, які внесено на розгляд сесії (розпорядження міського голови від 01.02.2019 № 22 (о) «Про скликання тридцятої сесії міської ради сьомого скликання»).

Детально комісія розглянула проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» щодо розподілу та перерозподілу бюджетних коштів задля забезпечення функціонування основних галузей Новоград-Волинської ОТГ, а також ряд інших профільних питань, що стосуються соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту.

В ході опрацювання питань порядку денного, депутатам міської ради у відповідь на уточнення, що виникали у членів комісії, доповідачами була надана вичерпна інформація. Члени постійної комісії висловили ряд пропозицій, доповнень та зауважень, які були зафіксовані протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія