На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

2 Вересня 2020, 15:56

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, яке провів голова постійної комісії, депутат міської ради Володимир Федорчук. Участь у засіданні взяла тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко.

Постійною комісією розглянуто та обговорено 20 питань, включених до порядку денного 46-ї сесії міської ради сьомого скликання, які стосувалися галузей бюджету міської ОТГ, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин, фізичної культури та спорту, освіти тощо.

Детально обговорили зміни до бюджету міської ОТГ на 2020 рік, які будуть затверджуватися депутатами міської ради на черговому пленарному засіданні. Здебільшого ці зміни стосуються перерозподілу коштів в межах галузей на першочергові потреби за пропозиціями розпорядників коштів та депутатів міської ради. Також передбачено затвердження змін у зв’язку з надходженням субвенції з державного бюджету у сумі 7 790 136, 00 грн.

Депутатами міської ради розглянуто питання щодо створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», яку планується створити на базі інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради. Заклад діятиме з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, ресурсно-інклюзивного центру, що передбачено вимогами чинного законодавства України в сфері освіти.

Розглянуто проекти Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності, Порядку надання фінансової допомоги на створення робочих місць з метою мінімізації та подолання негативних наслідків на ринку праці, зумовлених карантинними заходами, Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міської ОТГ.

Участь у засіданні постійної комісії як доповідачі з питань порядку денного 46-ї сесії взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів бюджету міської ОТГ.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради 7 вересня. Саме ж пленарне засідання сесії відбудеться 10 вересня о 09:00 год. у великій залі Будинку рад.

З відео-трансляцією засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту можна ознайомитись за посиланням: https://youtu.be/ZD7fBY6jybw .

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія