На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

27 Травня 2021, 18:46

Триває підготовка до восьмої сесії міської ради восьмого скликання.

27 травня депутат міської ради Олександр Широкопояс провів засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Члени комісії розглянули та обговорили 38 питань порядку денного.

Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, головні розпорядники коштів.

Проєкти рішень, що затверджуватимуться на черговій сесії, стосуються галузей житлово-комунального господарства, бюджету, земельних відносин, соціального захисту, фізичної культури та спорту, культури тощо.

Комісією міської ради детально розглянуто ряд профільних питань. Зокрема, про внесення змін до символіки міста Новограда-Волинського, про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського», про внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки, опрацювали питання щодо внесення змін до штатної чисельності працівників Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Озвучені в процесі засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради 31 травня.

 

Чат-бот Гаряча лінія