На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

17 Липня 2019, 18:02

Впродовж тижня у конференц-залі міської ради проходять засідання профільних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного чергової сесії.
17 липня 2019 року, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.
Під час засідання члени комісії опрацювали 37 проектів рішень.
Детально комісія розглянула проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» та внесла пропозицію доповнити його наступними пунктами: спрямувати кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду вздовж будинку по вул. Пушкіна 10/2 за рахунок залишку коштів передбачених на капітальний ремонт доріг і тротуарів, а також виділити кошти на придбання авторефкератометра для кабінету дитячого офтальмолога КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».
Крім того, членами комісії було погоджено пропозицію щодо спрямування коштів на капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Маковиці та пропозицію доповнити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2019-20201 роки, затверджену рішенням міської ради від 20.12.2018 р. №612, пунктом щодо дольової участі у придбанні ємкостей для роздільного збору сировини з твердих побутових відходів та облаштування майданчиків для цих ємкостей (50% – міський бюджет, 50% – ОСББ).
Питання «Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Реєстраційний центр» комісія вирішила зняти з розгляду.
В ході опрацювання питань порядку денного члени постійної комісії висловили ряд пропозицій, доповнень та зауважень, які були зафіксовані протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія