На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

22 Квітня 2022, 13:58

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Участь у засіданні, яке провів голова комісії Олександр Широкопояс, взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич, керівники закладів охорони здоров’я та спорту.

Члени комісії Світлана Прищепа, Микола Павловський та Сергій Мельник розглянули низку проблемних питань профільних галузей. Зокрема:

– напрацювали пропозиції до проєкту рішення міської ради щодо створення спостережних рад медичних закладів;

– підтримали пропозицію щодо виділення коштів в сумі 93 тис. грн на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради для здійснення профілактичних медоглядів лікарів;

– розглянули питання функціонування УЗД-апарату, зокрема закцентували увагу на необхідності його максимального використання саме на первинній ланці ЦПМСД. Також зазначили, що наразі скорочення штату діагностично-профілактичного відділення ЦПМСД є недоцільним та недопустимим;

– обговорили ідею щодо розроблення чіткого механізму організації виїзду у 2022 році дітей-спортсменів з різних видів спорту на навчально-тренувальні збори на профільну спортивну базу в західну Україну або за кордон. Щодо даного питання надано протокольне доручення управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради щодо формування детальних пропозицій.

Чат-бот Гаряча лінія