На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

30 Серпня 2019, 15:13

Впродовж тижня у конференц-залі міської ради проходять засідання профільних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного чергової, 34-ї сесії.

Відтак, 29 серпня 2019 року, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Значну увагу члени комісії приділили питанням внесення змін до міського бюджету та питанням житлово-комунального господарства.

Що стосується профільних питань комісії, то проектом рішення «Про затвердження цільової програми «Цукровий діабет» на 2019-2021 роки», пропонується затвердити перелік заходів щодо формування організаційно-структурних засад удосконалення надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет та його ускладнення; підвищення рівня підготовки медичних працівників з питань профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету та його ускладнень; покращення рівня своєчасного виявлення цукрового діабету; підвищення якості санітарно-просвітницької роботи серед населення з питань профілактики розвитку цукрового діабету та його ускладнень.

Станом на 01.07.2019 року серед жителів Новоград-Волинської міської ОТГ зареєстровано 1473 хворих на цукровий діабет, в т.ч. 25 дітей, із них 298 осіб інсулінозалежних. Цукрового діабету II типу – 1380 хворих.

Окрім того, проектом рішення «Про внесення змін у Програму розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2019 рік», пропонується внести зміни щодо придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, а також медикаментів та перев’язувальних матеріалів для медичних пунктів у Майстрівському старостинському окрузі.

Також, відповідно до проекту рішення «Про делегування членів до складу Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу», пропонується затвердити делегатів від Новоград-Волинської міської ОТГ у складі: Борис Василь Миколайович – головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», Колотов Сергій Юрійович – перший заступник міського голови, Нусбаум Степан Антонович – директор Державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство», депутат Житомирської обласної ради; Шнайдер Костянтин Валерійович – голова профспілкових комітетів медичних працівників міста та району, лікар-хірург комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», депутат Новоград-Волинської міської ради.

З метою заохочення та стимулювання спортсменів та їх тренерів Новограда-Волинської міської об’єднаної територіальної громади для досягнення спортсменами високих спортивних результатів, проектом рішення «Про фінансове стимулювання спортсменів за І, ІІ квартали 2019 року», пропонується затвердити список спортсменів – переможців та призерів змагань загальною кількістю 62 особи.

Крім того, ряд питань стосувалися містобудування, земельних відносин, житлово-комунального господарства (оренди майна комунальної власності, проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новоград-Волинської міської ОТГ та ін.) тощо. Цього ж дня міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Анатолій Легенчук та члени постійної комісії привітали з нагоди дня народження начальника КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Аллу Левицьку.

Усі пропозиції, доповнення та зауваження членів постійної комісії під час опрацювання питань порядку денного сесії, були зафіксовані протокольно.

З онлайн-трансляцією засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/qxL-LWhnwLk.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія