На засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

14 Липня 2020, 15:15

14 липня під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології розглянуто 34 питання порядку денного пленарного засідання 45-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Голова постійної комісії Віталій Табалюк та її члени, депутати міської ради Андрій Войтович, Світлана Крапівницька, Катерина Лавренчук та Сергій Мельник заслухали детальні роз’яснення доповідачів по проектах рішень, що винесені на погодження чергового засідання сесії. Зокрема, відповіді на запитання депутатів надали в.о. міського голови Оксана Гвозденко, перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Таким чином, опрацювали ряд питань, що стосуються виконання та внесення змін до бюджету міської ОТГ, сфери земельних відносин, соціального захисту, галузі культури тощо.

Обговорили зміни до Програми розвитку КП НВМР «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2018-2025 роки, а також до Програми розвитку КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2020-2022 роки.

Крім того, розглядається можливість внесення змін у програму фінансової підтримки співвласників багатоквартирного будинку на 2019-2021 роки, а саме доповнення її пунктом: «Створення умов безперешкодного пересування МГН (пандус) в будинку №49 на вул. Соборності» з обсягом фінансування з міського бюджету на рівні 95%.

Також депутатам міської ради пропонується затвердити Програму утримання об’єктів нерухомого майна комунальної власності на 2020-2021 роки.

Пропозиції та зауваження депутатів міської ради зафіксовано протокольно та будуть враховані при прийнятті остаточних рішень на засіданні сесії.

Ознайомитись з відеотрансляцією засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології можна за посиланням https://youtu.be/2ZRtX9YFIfk.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія