На засіданні робочої групи з питань реалізації проекту «Безпечне місто»

15 Листопада 2019, 17:14

15 листопада під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Безпечне місто». До участі у детальному обговоренні основних етапів проекту було запрошено керівництво районної ради, навколишніх об’єднаних територіальних громад та сільських рад, які беруть участь в проекті.

Також до опрацювання зазначеного питання долучилися керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Олена Костюк, головний спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва.

Зокрема, згідно з рішенням міської ради від 31.10.2019 № 798 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», учасникам проекту було надано пропозицію про початок переговорів з питань організації співробітництва.

Відповідно до наступного етапу реалізації проекту, територіальні громади мають вивчити та оцінити пропозицію щодо відповідності потребам своїх громад, провести в кожній громаді громадські слухання, прийняти рішення рад про надання згоди на організацію співробітництва або про відмову в наданні згоди, а також на основі рішень рад делегувати представників громад до відповідної комісії, яка має бути утворена в рамках співробітництва.

Нагадаємо, що проект «Безпечне місто» передбачає встановлення відео нагляду на території Новограда-Волинської міської ОТГ, об’єднаних територіальних громад та сіл району, а також створення комунальної установи «Ситуаційний центр» у місті, яка буде співфінансуватись усіма учасниками проекту.

 

Чат-бот Гаряча лінія