На засіданні спостережної комісії

18 Травня 2020, 15:36

18 травня тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела дистанційне засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

Відтак, були розглянуті питання про осіб, які звільнені з Державних установ «Білоцерківська виправна колонія (№35)» та «Житомирська установа виконання покарань (№8)», а також про особу, яка невдовзі буде звільнена з Державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67).

У ході розгляду питань порядку денного увагу було акцентовано на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність.

Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич проінформовала, що працівниками центру здійснено візит за адресою, яку вказала особа звільнена з Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)». За результатами встановлено, що за вказаним місцем проживання особа не перебуває. Згідно відповіді Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області на офіційний запит спостережної комісії, місце проживання невідомо. Тож, відповідна відповідь буде направлена до виправної установи.

Також працівникам Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доручено здійснити оцінювання потреб у соціальних послугах звільненої особи з Державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№8)».

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія