На засіданні виконавчого комітету міської ради

13 Грудня 2017, 8:41

13 грудня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулося 49 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, взяли участь 18 членів виконкому із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Спершу очільник міста Віктор Весельський поінформував присутніх про кадрові зміни в апараті виконавчого комітету міської ради, що відбулися з часу останнього засідання виконкому. Також, міський голова наголосив головним розпорядникам коштів на необхідність тримати на постійному контролі освоєння коштів до кінця фінансового року.

Крім того, Віктор Леонідович виконав приємну місію нагородження членів виконавчого комітету міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування, які були відсутні на урочистостях до професійного свята. Так, Почесною грамотою міської ради очільник міста нагородив Сергія Маяцького, а Дмитра Іванченка – Подякою міського голови.

Між тим, на розгляд засідання виконавчого комітету було внесено 34 питання. Варто наголосити, що 2 з них були включені додатково в результаті відповідного голосування членами виконкому, а саме питання «Про міський бюджет на 2018 рік» та «Про затвердження витрат та втрат води на 2018 рік для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Зволікання із прийняттям останнього рішення потягнуло б за собою штрафні санкції для КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у сумі 195 тис. грн. Тому членами виконкому, після обговорення та консультацій, було вирішено його прийняти. Забігаючи наперед, варто зазначити, що усі проекти рішень, що були включені до порядку денного 49 засідання виконавчого комітету, були схвалені.

Таким чином, 95 громадян отримали разову грошову допомогу на лікування у загальній сумі  220 тис. грн.; 5 учасників АТО та члени їх сімей отримали разову грошову допомогу у загальній сумі 9 тис. грн.; визначено місце для здійснення торгівлі на частині вулиці Шолом Алейхема (від будинку №3 до рогу вулиці Юрія Яновського) терміном до 31.12.2020; встановлено тарифи на послуги із захоронення твердих побутових відходів для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Шляхрембуд» для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) – 24,03 грн./м³; для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) – 27,34 грн./м³; для населення (багатоповерхові будинки та будинки приватного сектору) – 21,52 грн./м³.

Також, комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» встановили тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, що набирають чинності з 01 січня 2018 року, на рівні:

–  для потреб населення – тариф на теплову енергію – 1322,41 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1272,38 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

– для потреб бюджетних установ – тариф на теплову енергію – 1835,15 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1785,12 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

– для потреб інших споживачів – тариф на теплову енергію – 1817,30 грн/Гкал (з ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1767,27 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 45,37 грн/Гкал (з ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 4,66 грн/Гкал (з ПДВ).

Крім того, комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» встановили тарифи на послуги  з централізованого опалення, що надається населенню на рівні:

– для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 1335,74 грн/Гкал (з ПДВ);

– для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії   –  32,73 грн/м2 (з ПДВ).

Встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на рівні: водопостачання – 10,34 грн/1 куб.м. (з ПДВ); водовідведення – 17,08 грн/1 куб.м. (з ПДВ). Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.

Після детального вивчення питання організації харчування дітей у  закладах   дошкільної  та загальної середньої освіти міста  на  2018  рік та широкого обговорення за участі членів виконавчого комітету та керівників навчальних закладів, ухвалили порядок надання  послуг з харчування  дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. Так, з 01 січня 2018 року вартість харчування встановлено  в  закладах дошкільної  освіти міста на одну дитину в день  віком  до 3 років  в сумі   30,61 грн., віком  від 3 до 6 (7) років  в сумі 48,00 грн.

Вартість  одноразового безкоштовного харчування  учнів  в закладах загальної середньої освіти міста  з розрахунку харчування  в день на одного  учня 1-4  класів – в сумі 16,30 грн., 5-11  класів – в  сумі  18,50 грн.

Встановлено  з  01  січня  2018 року  розмір батьківської  плати за  один день  відвідування дитиною  закладу  дошкільної  освіти  (60%  від вартості харчування), що становить для:  ясельної групи –  18,40 грн. (кошти міського  бюджету – 12,21 грн.); дошкільної групи – 28,80 грн. (кошти міського  бюджету  – 19,20 грн.).

Від плати за  харчування  в  закладах дошкільної  освіти звільнено:   батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом України  «Про Державний бюджет України»  для визначення права  на  звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах; дітей  із сімей, які  отримують допомогу відповідно  до  Закону України  «Про державну  соціальну  допомогу малозабезпеченим     сім’ям»; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів.

Для  багатодітних  сімей встановлено знижки щодо плати  за харчування дітей у закладах дошкільної  освіти у розмірі 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

Також, звільнено від плати за одноразове  харчування  у  закладах загальної  середньої  освіти: дітей-сиріт; дітей,  позбавлених батьківського піклування; дітей  із сімей, які  отримують допомогу відповідно  до  Закону України  «Про державну  соціальну  допомогу малозабезпеченим   сім’ям»;  дітей, з особливими  освітніми  потребами, які  навчаються в класах з  інклюзивним навчанням.

Між тим, пільга  на  харчування   надається  учням  загальної середньої  освіти   та  дітям   закладів   дошкільної   освіти, які  зареєстровані і  проживають  у  місті  Новограді-Волинському.

Крім того, звільнено  від  плати  за   харчування   в  закладах  загальної  середньої  освіти  та  в  закладах   дошкільної   освіти: дітей, батьки яких  мають статус  учасника  бойових дій антитерористичної операції  (далі  – АТО) або загинули під час виконання службових обов’язків  в зоні  АТО (копія посвідчення учасника  бойових дій, або  довідки про безпосередню участь в  АТО); дітей, які є внутрішньо переміщеними особами із зони АТО та Автономної Республіки Крим.

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія