На засіданнях ще трьох постійних комісій розглянули питання порядку денного 8 сесії Новоград-Волинської міської ради 7 скликання
![На засіданнях ще трьох постійних комісій розглянули питання порядку денного 8 сесії Новоград-Волинської міської ради 7 скликання](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drkfoq7rqhn1r8a1dh1cdoc0kh.jpg)
15 вересня 2016 року відбулося жваве обговорення питань порядку денного восьмої сесії міської ради сьомого скликання на засіданнях трьох постійних комісій: з питань міського бюджету та комунальної власності (голова комісії – Ігор Юшманов); з питань економічного розвитку (голова комісії – Сергій Хапчук); з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії – Олександр Остапчук).
Усі зауваження, пропозиції та доповнення, які виникли під час розгляду питань чергової сесії були оформлено протокольно.
У понеділок, 19 вересня о 13:00 годині у конференц-залі Будинку рад, обговорення пройдуть на засіданні заключної, шостої, постійної комісії – з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян під головуванням Андрія Рассадіна.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради